Byznysová Akademie

Byznysová Akademie

Máš před sebou dvanáct týdnů, které můžou úplně změnit hru pro tebe a tvůj byznys.

Víme, že být podnikatelka může někdy znamenat, že se snažíš na všechno přijít sama. Teď už nemusíš. Akademie je postavená pro ty, kteří se chtějí dozvědět vše, co obnáší vybudovat firmu nebo spustit vlastní projekt a dostat ho do zisku. 

17 490 Kč

2024-03-01-59

12 týdnů studia, workshopy každý týden od lektorů z praxe, 2 offline setkání

Naučíš se, jak postavit produkt nebo službu, proč máš mít byznys plán, jak se nepotopit ve financích nebo kdy je čas rozjet tým a jak ho vést, aby všichni táhli za jeden provaz. Současně projdeme jak mít zákazníky, kteří se k tvé značce budou vracet a budou dlouhodobě spokojení. Jsi připravená dát svému podnikání zelenou a posunout ho na další level?

Studium online

Interaktivní webináře

Offline networking

Záznamy v ceně

Komunita

Podpora

Lektoři z praxe

x topics bg

Kterými tématy tě Akademie provede?

Právní základ pro podnikání

Právní základ pro podnikání

Víš, jak si pro své podnikání dobře zvolit název? Dává ochranná známka ve tvém případě smysl? A jak pracovat s daty klientů, zaměstnanců nebo v marketingu? Mrkneme se na to prakticky. 

Nemusíš na všechno přijít sama

Nemusíš na všechno přijít sama

Bez ohledu na výzvu, nemusíš ji řešit sama – ale je vždy na tobě udělat první krok. Během akademie potkáš lidi, kterým můžeš důvěřovat, kteří rozumí tomu, čím procházíš, a kteří opravdu chtějí, abys uspěla. Ať jsi v jakémkoliv bodě podnikání věř, že už stejnou situaci řešil někdo před tebou – rád ti poskytne podporu a dá ti radu kterou potřebuješ k postupu vpřed.

Marketing a obchod

Marketing a obchod

Získáš znalosti základních principů marketingu a propagace, včetně toho, jak postavit identitu tvého brandu.

Finance a byznys

Finance a byznys

Víš, že i když ti nešla nikdy matematika, tak budeš umět řídit finance ve svém projektu? Dostaneme tě do tématu financí, finančních nástrojů a toho, co musíš u svého byznysu sledovat za čísla. Taky získáš jistotu v tom, co jsou tvé daňové povinnosti a jak na to.

Jak měřit úspěch

Jak měřit úspěch

Vyhoď si z hlavy tradiční metriku úspěchu. Úspěch má mnoho podob – zisk, osobní rozvoj nebo jednoduše šťastný nezávislý život. Takže přestaň sledovat jedno číslo a začni sledovat, co tě opravdu dělá šťastnou a naplněnou. Je to tvůj úspěch, a nikdo jiný nemůže rozhodnout, co je pro tebe ten správný cíl.

Termíny Byznysové Akademie

partner

Podzim 2024

Ve středu 18:00–20:00 (online) a v neděli 9:30–11:30 (online a 2x setkání offline v Praze)

Prohlédni si vzorový sylabus.

Termín

15. září

1. prosince

17 490 Kč

Přihlásit se

Akademie je přesně pro tebe, pokud:

  1. Rozjíždíš to: už jsi udělala první krok, mluvíš o tom se svou rodinou, dáváš dohromady byznys plán a chtěla bys to do roka rozjet.
  2. Už podnikáš: už máš byznys, podnikáš 1+ let a chceš se zlepšovat.
  3. Chceš růst: jsi podnikatelka a chceš škálovat nebo růst na zahraniční trhy.
HzM-4.6.2023-010

Nejčastější otázky.