Networking je skill: Jak se připravit a zazářit

bez záznamu offline

Pokročilost:

Petra Krištof, Head of Partnership #HolkyzMarketingu & #HolkyzByznysu

Naskakuje ti při myšlence na networking husí kůže? Vyrážíš na akci plnou neznámých lidí s velkým sebezapřením? Přitom dobré kontakty jsou v byznyse nepostradatelnou výhodou. Přijď si networking vyzkoušet v bezpečném prostředí.

Brzy vypíšeme nové termíny.

Petra Krištof
Networking je skill: Jak se připravit a zazářit

Naskakuje ti při myšlence na “networking" husí kůže? Vyrážíš na akci plnou neznámých lidí jen s velkým sebezapřením? Přitom dobré kontakty jsou v byznyse nepostradatelnou výhodou. Díky networkingu je obsazeno až 85 % pracovních pozic a proběhne až 90 % sales. A přesto jen 1 ze 4 lidí networkinguje.
Přijď si v bezpečném tréninkovém prostředí natrénovat, vyzkoušet a objevit způsoby, jak se na podobné akce těšit stejně jako na večeři s přáteli. Ukážeme ti, že networking je skill jako každý jiný.
Workshop bude o tom, že pro nikoho networking není poprvé ani podruhé přirozený. Bude to o tom, že stačí najít téma a v něm sebedůvěru. Bude to o sebevědomí i tom, že vybrat si správný outfit pomůže.

Co se na workshopu dozvím?

  • Spoustu konkrétních tipů jak se připravit, jak na akci zazářit.
  • Jak působit přirozeně při seznamování i konverzaci. 
  • Jak získané kontakty udržet.
  • A hlavně jak využít networking pro svůj byznys. 
  • Seznámíš se se všemi účastníky v neformální bezpečné atmosféře a odneseš si zajímavé kontakty.

Kdo je lektorka

Začínala jako Holka z Marketingu, ale její společenská povaha jí pomalu ale jistě převedla na břeh #HolkyzByznysu. Klikala PPC kampaně, vedla B2B marketing v Seznam.cz, byla součástí obchodního týmu Googlu, kde pomáhala největším český a slovenským e-shopům, vedla mezinárodní tým partnership manažerů v Shoptetu. Každá její pozice vyžadovala kontakty, komunikační dovednosti a cit pro situaci. Po narození syna předává své nabyté zkušenosti a pomáhá s partnership v #HolkyzMarketingu a #HolkyzByznysu.

Bude z workshopu záznam?

Ne nebude, budeme jen offline. 

Kde se potkáme?

V prostorách Make.com, na adrese Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8-Palmovka

 

Věříme, že finance by neměly být překážkou ke vzdělávání. Pro ty, kteří potřebují podpořit máme stipendium. Napiš nám.