Přehlédnuté byznysové příležitosti s obrovským potenciálem

online záznam v ceně

Pokročilost:

Pavlína Louženská, co-founder #HolkyzByznysu

Jaké příběhy v podnikání přehlížíme a jak bychom k nim mohli přistupovat, abychom vydělali více peněz a udělali svět lepším.

Prohlédnout si termíny
Pavlína Louženská
Přehlédnuté byznysové příležitosti s obrovským potenciálem

Věděli jste, že 71 % žen plus size cvičí v pánském oblečení, protože v jejich velikosti není k dispozici žádné aktivní oblečení?

Věděli jste, že 1/3 evropských rodin si nemůže dovolit jet na dovolenou ani jednou ročně?

Věděli jste, že téměř 1/5 světové populace je zdravotně postižená?

Interaktivní webinář plný case studies a čísel, které vám ukáží, jak značky jako IKEA pracují s cílovými skupinami, které jsou obvykle přehlížené. Po semináři odejdete s novým pohledem na to, kde pro vaší stávající firmu ještě najít další zdroj obratu a nebo pro ty z vás, co teprve o podnikání přemýšlejí, je to tip, na koho se v začátku zaměřit. 

Pro koho je webinář vhodný?

Pro ty, co přemýšlejí v čem podnikání spustit - kde je ta správná byznysová příležitost, i ty, co už mají (hlavně B2C) podnikání a chtějí ho ještě rozšířit o nové cílové skupiny. 

Kolik času si na webinář vyhradit?

1,5 hodiny

Co si přichystat?

Kameru a mikrofon - webinář bude interaktivní, bude se pracovat ve skupinách a nedá se pouze odsedět nebo odposlouchat v autě po cestě. Také se ti může hodit papír a tužka.

Kdo je lektorka?

Pavlína Louženská 

Pavlína spoluzaložila vzdělávací platformy #HolkyzByznysu i #HolkyzMarketingu. Její trendforecasting agentura TrendBrews konzultuje budoucnost nejen firmám z Fortune500. Je Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku a v mnoha dalších akcelerátorech. Pro různé VC fondy pracuje jako startup scout a advisor. Její newsletter o trendech a technologiích pavlinaspeaks.substack.com odebírá více než 7000 lidí. Pavlína je keynote speaker - má za sebou přednášky nebo workshopy pro TEDx, IKEA nebo Red Bull. 

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam z webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin. Vzhledem k interaktivní povaze webináře však doporučujeme se ho zúčastnit live. 

 

Věříme, že finance by neměly být překážkou ke vzdělávání. Pro ty, kteří potřebují podpořit máme stipendium. Napiš nám.