AI minimum pro podnikatelky

online záznam v ceně

Pokročilost:

Anna Nezvalová., Content manager ve společnosti #HolkyzMarketingu

Ukážeme si, jak můžeš snadno a efektivně využívat AI ve tvém podnikání, a to i bez technického backgroundu.

Prohlédnout si termíny
Anna_Nezvalova_04
AI minimum pro podnikatelky

Umělá inteligence (AI) ti poradí téměř s čímkoliv. Díky AI si můžeš vylepšit například zákaznický servis, oživit marketingový obsah nebo z dat vykouzlit informace, které dávají smysl.  Na webináři si ukážeme základy umělé inteligence a vše si vyzkoušíš. AI je příležitostí pro každou podnikatelku, která si chce ulehčit práci.

Získáš úvod do světa AI a společně se pustíme do praktických cvičení. Pomocí AI nástrojů, jako je ChatGPT, si na příkladech ukážeme, jak snadno a efektivně můžeš začít AI využívat ve tvém podnikání, a to i bez technického backgroundu.

Co tě čeká?

  • Rychlý úvod do AI a proč se hodí všem podnikatelům a podnikatelkám
  • Praktická část: základy využití ChatGPT a AI nástrojů

Vyzkoušíme si, jak ti může AI pomoct se zákaznickou podporou, marketingovým obsahem, automatizací procesů nebo analýzou dat

  • Praktické příklady využití AI v podnikání
  • Etické minimum a jak je to s autorskými právy
  • Závěrečná diskuze

Co si z webináře odneseš? 

Kromě základního přehledu o AI a inspiraci  jak začít, se dozvíš i o etických hlediscích používání AI a důležitosti autorských práv. Nezbytnou součástí bude i prostor pro tvoje otázky.

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je ideální pro všechny podnikatelky na začátku své cesty s AI. Pokud chceš porozumět, co AI je, jak funguje a vyzkoušet si práci s ní, webinář je pro tebe.

Kdo je lektorka?

Anna je markeťačka se specializací na obsahový marketing. V #HolkyzMarketingu se jako Content manager stará o brand, vymýšlí obsahové strategie, kampaně a má pod palcem blog #Notes. Několik let se věnovala social media marketingu a vyzkoušela si i práci v produktovém týmu kosmetické značky L’Oréal. Školí online marketing a základy AI.

Bude z webináře záznam?

Ano, záznam webináře bude účastníkům zaslán do 24 hodin.