Pět frameworků pro start skvělé firmy

online

Pokročilost:

Pavlína Louženská, co-founder #HolkyzByznysu

V rámci online workshopu poznáš frameworky, které ti pomohou s validací nápadu, oslovením zákazníka, ale i prioritizací úkolů. Projdeš třeba metody jako Value Proposition Canvas nebo základy Design Thinking.

Prohlédnout si termíny
Pavlína Louženská
Pět frameworků pro start skvělé firmy

V rychlém sledu vás provedu frameworky, které vám pomohou s validací nápadu, oslovením zákazníka, ale i prioritizací úkolů. Koukneme se třeba na Value Proposition Canvas nebo základy Design Thinking.

Je to ideální přednáška pro ty, co řeší, jak firmu postavit na dobrých základech. Odnesete si nejen prezentaci, ke které se můžete vrátit, ale seznam zajímavých zdrojů na čtení a poslech.

Kolik času si na přednášku vyhradit?
Zhruba hodina bude přednáška a 30 minut prostor pro otázky.

Co si přichystat?
Čas a pozornost.

Kdo je lektorka?
Pavlína Louženská
Pavlína spoluzaložila vzdělávací platformy #HolkyzByznysu i #HolkyzMarketingu. Její trendforecasting agentura TrendBrews konzultuje budoucnost nejen firmám z Fortune500. Je Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku a v mnoha dalších akcelerátorech. Pro různé VC fondy pracuje jako startup scout a advisor. Její newsletter o trendech a technologiích pavlinaspeaks.substack.com odebírá více než 7000 lidí. Pavlína je keynote speaker - má za sebou přednášky nebo workshopy pro TEDx, IKEA nebo Red Bull.

Bude z přednášky záznam?

Ne, záznam z přednášky nebude.

 

Věříme, že finance by neměly být překážkou ke vzdělávání. Pro ty, kteří potřebují podpořit máme stipendium. Napiš nám.